Wellness a sport Hotel Prestige - Znojmo(W01)

Pražská 100, 669 02 Znojmo, Telefon: 515 224 595, recepce@hotel-prestige.cz


Wellness a sport Hotel Prestige - bar bazén s posezenímWellness a sport Hotel Prestige - vchod do saunyWellness a sport Hotel Prestige - saunaWellness a sport Hotel Prestige - posilovna činkyWellness a sport Hotel Prestige - posilovnaWellness a sport Hotel Prestige - posilovnaWellness a sport Hotel Prestige - parní kabinaWellness a sport Hotel Prestige - dětský bazénWellness a sport Hotel Prestige - bazénWellness a sport Hotel Prestige - bazén s lehátkamaWellness a sport Hotel Prestige - baz bazénWellness a sport Hotel Prestige - výřivka
Turistický region:Vranovská přehrada

Aquacentrum
Otevírací doba bazénu: PO - NE: 10:00-22:00
Krytý bazén je páteří moderně vybaveného aquacentra, jednoho z nejmodernějších center relaxace ve Znojmě. Součástí bazénu je protiproud, masážní lavice s vodopádem a dnová tryska pro masáž nohou. U bazénu najdete vířivku tzv. jacuzzi.

Pro naše nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský bazének.

V prostoru Aquacentra je umístěna parní kabina, která je svými nepříliš vysokými teplotami a vysokou relativní vlhkostí vzduchu ideální pro uvolnění, podporuje prokrvení a čistí a zotavuje pokožku.

Bezprostředně u bazénu naleznete bar s bohatou nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů a pohodlná lehátka.

Terasa slouží k odpočinku a slunění v letním období nebo k ochlazení po saunování.

Posilovna
Otevírací doba posilovny: denně: 08.00 - 22.00
Součástí každého moderního hotelu je fitnesscentrum. Ani u nás ve Znojmě, v hotelu Prestige tomu nemůže být jinak. Držíme se trendů, proto jsme při vybavení našeho fitness kladli velký důraz na kardio-zónu místo obrovských činek. K službám je Vám běžící pás, stepper či bicyklový trenažér.

Můžete si zvolit z předem připravených tréninkových programů, nebo využít poradenství profesionálního trenéra, a pod jeho vedením absolvovat individuální trénink.

U posilovny se nachází také solárium, které je Vám plně k dispozici.

Sauna a parní kabina
Sauna
Sauna unikátním způsobem regeneruje organismus a upevňuje jeho celkovou kondici. Zklidňuje nervy a svalstvo a pomáhá dobré pohodě celého těla.V hotelu Prestige najdete klasickou saunu, která je součástí aquacentra.

Parní kabina
Parní kabina je naší specialitou. Je svými nepříliš vysokými teplotami (43-46°C) a vysokou relativní vlhkostí vzduchu (až 100%) ideální pro uvolnění, podporuje prokrvení a čistí a zotavuje pokožku.

Masáže, zábaly a redukční programy
Masáže
Pestrou paletu masáží mohou využít nejen klienti našeho hotelu, ale i lidé ze Znojma, nebo ti, kteří Znojmo jen navštíví. Naší špičkoví maséři nabízejí: exotické masáže, stimulující aroma terapie, masáže s použitím léčivých bylin, japonské, indické a čínské tradiční masáže..

Zábaly
Není tomu tak dlouho, co byly zábaly výsadou lázní. Dnes si můžete dopřát tento moderní způsob ošetření mimo jiné i ve znojemském hotelu Prestige. Nabízíme několik typů zábalů, z nichž každý působí blahodárně na jinou část organismu.

Redukční programy
Redukční programy napomáhají k aktivnímu prokrvení, regeneraci, odbourává tuk, odvádí přebytečnou vodu z tkání, působí na zlepšení kloubní pohyblivosti, uvolňují křeče a svalovou ztuhlost. Vedle toho má i estetické funkce, protože napomáhá při formování postavy.

Manikúra, Pedikúra
Při pobytu ve znojemském hotelu Prestige můžete pečovat také o vaše nehty. Naši zaměstnanci pracují s kvalitní nehtovou kosmetikou, která zaručuje pro každý typ nehtů a pokožky individuální přístup a spokojenost každého zákazníka.
Specializujeme se na opravy nehtů, pomoc s problematickými nehty a rady jak se správně o své nehty starat.

Wellness pobyty

Kontaktní formulář
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
* takto označené položky je nutné vyplnit

Wellness a sport Hotel Prestige
Pražská 100
669 02, Znojmo
+420 515 224 595
recepce@hotel-prestige.cz

http://www.hotel-prestige.cz/cs/

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.