Volareza - hotel Vranov - ubytování Vranovská přehrada(H06)

Vojenská zotavovna Dyje Pláž čp. 329, 671 03 Vranov nad Dyjí, Telefon: 515 291 293, 725 312 573, rezervace@dy.vlrz.cz


Hotel Vranov - dětské hřištěHotel Vranov - recepceHotel Vranov - pokoj v chatěHotel Vranov - pokoj v chatě dvě lůžkaHotel Vranov - pokoj v dřevěné chatěHotel Vranov - pokoj 4. patroHotel Vranov - pokoj 3. patroHotel Vranov - pokoj 2. patroHotel Vranov - parkovištěHotel Vranov - internetový koutekHotel Vranov - chodbaHotel Vranov - chodba 4. patroHotel Vranov - chatyHotel Vranov - hotel jižní stranaHotel Vranov - jídelna
Turistický region:Vranovská přehrada

Hotel Vranov nabízí ubytování na břehu vranovské přehrady v překrásné přírodě Jižní Moravy. Svým zázemím a poskytovanými službami je vhodný pro rodinou rekreaci, ale také  firemní, ozdravné a wellness  pobyty. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s možností přistýlky.

V blízkosti hotelu jsou umístěny  čtyřlůžkové rekreační chaty.

Parkování vozidel je k dispozici přímo v uzavřeném areálu, před hotelem za poplatek.

Klientům je k dispozici recepční služba s nepřetržitým provozem, zajišťující prodej  upomínkových předmětů, nealkoholických i alkoholických nápojů, cukrovinek, sportovních a hygienických  potřeb. V recepci je možné využít PC -  internetový koutek, v trezoru uložit finanční hotovost či jiné cennosti.  Recepční služba zajišťuje rovněž informační servis pro klienty.

Celková kapacita hotelu je 114 lůžek a 52 přistýlek. Chatová osada má 42 lůžek s možností 11 přistýlek.

Pokoje hotel:
  • 4 jednolůžkové pokoje
  • 52 dvoulůžkových pokojů (pro 50 pokojů možnost přistýlky)
  • 2 třílůžkové pokoje (s přistýlkou)

Všechny pokoje mají předsíňku, sprchu a WC, plazmový televizor se satelitním příjmem, chladničku, telefon a balkon s výhledem na přehradu. Za poplatek je možné zapůjčit dětskou postýlku a  připojení WIFI k internetu.

Nově rekonstruované pokoje nabízí komfortní ubytování. Všechny jsou orientovány jižním směrem s balkonem a výhledem na přehradu. Dvanáct dvoulůžkových pokojů je v předsíňce propojeno spojovacími dveřmi proto jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi. Veškeré naše pokoje jsou nekuřácké, stejně tak prostory v hotelu.

Chaty
  • 9 čtyřlůžkových chat (s přistýlkou)
  • 2 třílůžkové chaty ( s přistýlkou)

Každá čtyřlůžková chata má dva dvoulůžkové pokoje, sprchu s WC, televizi se satelitním příjmem a chladničku, rovněž s možností  připojení WIFI k internetu. Třílůžková chata má dva průchozí pokoje, televizi se satelitním příjmem a chladničku.  WC a sprcha je uprostřed v předsíňce, společná pro obě chaty.

Interiér čtyřlůžkových chat je ve stylovém dřevěném obložení, poskytované přistýlky jsou rozkládací křesla. Ubytování v chatách doporučujeme pro rodiny s většími dětmi, před každou chatou je venkovní posezení.

Pokoje a chaty jsou pro klienty k dispozici v den příjezdu od 14,00 hod., v den odjezdu je nutné uvolnit je do 9,30 hod.

Pobyt zvířat v hotelu i chatách není povolen.

Stravování
Pobyty v hotelu i chatách jsou  standardně se snídaní, která je podávána formou bufetu v hotelové jídelně. V případě dokoupení polopenze nebo plné penze jsou obědy a večeře servírované výběrem ze tří jídel, objednávané vždy den předem. Doba stravování: snídaně v době od 7,30-9,30 hod., obědy od 12,00-14,00 hod. a večeře  od 17,00-19,00 hod. Další možnost stravování je v kavárně formou minutkové kuchyně. Jídelna  je nekuřácká.

Kavárna
Další stravování nabízíme v kavárně  hotelu a to výběr jídel minutkové kuchyně, kávové speciality a kvalitní vína znojemských dodavatelů. Jako doplnění naší nabídky pořádáme pravidelné řízené degustace moravských vín a večerní grilování. Kavárna disponuje oddělenými kuřáckými a nekuřáckými prostory.

V hotelu je klientům k dispozici:
  • jídelna (160 míst)
  • kavárna s venkovní pergolou (94 míst v kavárně a 60 míst pod pergolou)

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Volareza - hotel Vranov
Vojenská zotavovna Dyje
671 03 Vranov nad Dyjí – pláž, čp. 329
Tel.: + 420 515 291 293     
       + 420 973 457 111     
Fax: + 420 973 457 021
Email: rezervace@dy.vlrz.cz
Web: http://www.volareza.cz/index.php?s=cs-DY-kontakt

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.