Penzion U Hrádku - komfortní ubytování v Podyjí, nedaleko Vranovská přehrada a město Znojmo(P01)

Lukov 25, 669 02 Znojmo, Telefon: 603 757 990, info@penzionuhradku.cz


Penzion U Hrádku - restaurace s vinotékouPenzion u Hrádku - dvoulůžkový luxusní pokojPenzion U Hrádku - pohled na penzion s terasouPenzion U Hrádku - dvoulůžkový krásný pokojPenzion U Hrádku - dvoulůžkový luxusní pokojPenzion U Hrádku - pohled na penzion a zahraduPenzion U Hrádku - pohled na bránu a vjezd k penzionuPenzion U Hrádku - restauracePenzion U Hrádku - dvoulůžkový pokoj s televizíPenzion U Hrádku - dvoulůžkový velmi prostorný pokoj s televizí a sedací soupravouPenzion U Hrádku - dvoulůžkový prostorný pokoj se sedací soupravouPenzion U Hrádku - koupelna s WCPenzion U Hrádku - dvoulůžkový pokoj laděný v šedé barvě Penzion U Hrádku - ubytovací pokoj s dětskou jídelní židličkouPenzion U Hrádku - pohled na prostřený švédský stůl
Turistický region:Vranovská přehrada

Penzion U Hrádku ***+ Vám nabízí komfortní ubytování v hotelových pokojích v uzavřeném pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k hostům. Přívětivá kombinace současného moderního designu, romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou Rodinnou dovolenou, víkendový nebo pracovní pobyt. Obklopí Vás kouzelná příroda – nekonečná úrodná pole, ovocné aleje, kvalitní vinice a vinné sklípky – přímo v centru Národního parku Podyjí. Cykloturistická stezka „ Národním parkem Podyjí“ jen těsně míjí náš penzion a provede Vás celým tímto kouzelným krajem – výhledy na meandry Dyje patří k jedněm z nejkrásnějších.

Nadstandardně zařízené pokoje s výhledem do Národního parku Podyjí nebo pečlivě udržované zahrady, jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí, vlastním sociálním zázemím s fénem, trezorem, televizorem (některé pokoje mají LCD nebo LED televizor) s digitálním vysíláním, dobře vybaveným minibarem a bezdrátovým připojením k internetu (WiFi) v celém areálu penzionu. Pro Vaše absolutní pohodlí zajišťujeme pokojový servis v denním intervalu. Rádi Vám zapůjčíme dětskou postýlku s peřinkami a povlečením, mikrovlnou troubu, vaničku nebo třeba i DVD přehrávač. A nemáte-li s sebou Váš notebook, tak můžete využít možnosti připojení k internetu na našem volně přístupném počítači v restauraci penzionu. Penzion mimo jiné splňuje přísná kritéria několika certifikací, které Vám zaručí řadu nadstandardních služeb. Velká oplocená zahrada s pečlivou parkovou úpravou a letní terasou Vám, umožní diskrétní nerušenou relaxaci, bezpečný pohyb malých dětí s možností sportovního vyžití.

Samozřejmostí je dětské hřiště se skluzavkou, houpačky, pískoviště, dětská kola, odrážedla a v restauraci penzionu malý dětský koutek s možností zhlédnutí pohádek. V restauraci penzionu je k dispozici dostatečný počet dětských židliček. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku u vchodu penzionu (bez poplatku) a zaručuje Vám dokonalý přehled o dění v okolí Vašeho čtyřkolového miláčka. Vaše kola nebo motorku je možné uschovat v samostatné, bezpečně uzavřené místnosti. Vaši bezpečnost během ubytování chrání protipožární bezpečnostní systém.


CENÍK


Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Penzion U Hrádku
Lukov 25
669 02 Znojmo
Tel.: 603 757 990
Email: info@penzionuhradku.cz
Web: www.penzionuhradku.cz


Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.