Penzion Anita - ubytování s bazénem ve Vranově nad Dyjí(P02)

Benátky 244, Vranov nad Dyjí, Telefon: +420 515 296 367, +420 606 165 510, info@anita-vranov.cz


Penzion Anita - bazén pro ubytované hosty Vranov nad DyjíPenzion Anita - jeden z pokojů Penzionu AnitaPenzion Anita - jeden z pokojů Penzionu AnitaPenzion Anita - dvoulůžkový pokoj v Penzionu AnitaPenzion Anita - ubytování v Podyjí Penzion AnitaPenzion Anita - jeden z pokojů pro rodiny s dětmiPenzion Anita - terasa Penzionu AnitaPenzion Anita - tenisový kurt před Penzionem AnitaPenzion Anita - jeden z pokojů Penzionu AnitaPenzion Anita - jeden z pokojů Penzionu AnitaPenzion Anita - jeden z pokojů Penzionu AnitaPenzion Anita - krytá terasa pro ubytované hostyPenzion Anita - jeden z pokojů Penzionu AnitaPenzion Anita - bar Penzionu Anita ve Vranově nad DyjíPenzion Anita - opékání selete v Penzionu Anita
Turistický region:Vranovská přehrada

Penzion Anita ve Vranově nad Dyjí má již více než dvacetiletou tradici a byl jedním z prvních soukromých ubytovacích zařízení u Vranovské přehrady. Během těchto dvaceti let jeho majitelé, rodina Křeneckých, neustále naslouchá přáním a podnětům svých ubytovaných hostů.  Tyto podněty jsou pro nás hlavním zdrojem informací pro trvalé zkvalitňování našich ubytovacích služeb.

Přestože je dnes ve Vranově nad Dyjí a v okolí Vranovské přehrady velké množství dalších ubytovacích zařízení, penzionů a hotelů, my nechceme být ani největší, ani nejviditelnější, ale také ani nejlevnější. Na základě získaných podnětů od Vás, našich hostů, Vám chceme nabídnout ten nejlepší možný poměr ceny a kvality ubytovacích služeb, který je v okolí vranovské přehrady možný. Jestli se nám to daří, posuďte sami při své návštěvě. Velmi oceníme každou zpětnou vazbu a připomínku k našim službám.

Ubytovací kapacita našeho penzionu je 21 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmány s možností přistýlky, všechny s předsíní, pohodlnou koupelnou a vlastním WC. Celková ubytovací kapacita penzionu je 55 lůžek.

Penzion Anita Vám nabízí nadstandardně vybavené ubytování v hotelových pokojích v uzavřeném, pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup ke všem hostům. Pouze ubytovaným hostům je k dispozici venkovní plavecký bazén o rozměrech 12x6m, tenisový a volejbalový kurt, bezdrátové WIFI připojení k internetu, dětský koutek, dobře zásobený bar, venkovní gril a ohniště.
V přízemí penzionu se nachází rozlehlá společenská místnost, která se využívá jako jídelna pro podávání snídaní. Tuto místnost je možno také využít pro firemní a podniková školení, prezentace a oslavy. V penzionu naleznou svůj kout i milovníci klidného posezení při sklence dobrého vína, pro které je možné připravit i řízenou degustaci skvělých moravských vín s výkladem profesionálního someliéra.

Všechny pohodlně zařízené pokoje s výhledem do Národního parku Podyjí jsou vybaveny vlastním sociálním zázemím a bezdrátovým WIFI připojením k internetu v celém areálu penzionu. Parkování pro ubytované hosty je zajištěno na vlastním pozemku uvnitř penzionu a zaručuje ubytovaným hostům dokonalý přehled o jejich autě. Vaše jízdní kola nebo motorku je možné uschovat v samostatném, bezpečně uzamčeném prostoru.
Přívětivá kombinace romantiky, rodinné atmosféry a klidu venkova Vám jistě zpříjemní Vaši rodinou dovolenou, či víkendový nebo pracovní pobyt. Obklopí Vás kouzelná příroda – husté lesy, mohutné skály a úchvatný výhled na pohádkový zámek Vranov nad Dyjí, který patří k nejkrásnějším v České republice.


CENÍK


Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Penzion Anita
Benátky 244
Vranov nad Dyjí
515 296 367
606 165 510
Email: info@anita-vranov.cz
Web: www.anita-vranov.cz


Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.