Prvomájová cyklistická vyjížďka

Na prvního máje se můžete zúčastnit zahájení cyklistické sezóny. Cyklisté , kteří si akci nechtějí nechat ujít budou mít sraz  od 9,00 - 9,30 u prodejny Cyklo Kučera (s ohledem na kapacitu prostoru bude sraz i dále směrem na cyklostezku od Komenského nám.).

Cyklisté budou rozděleni do tří tras. Spolu s dětmi zařazenými do závodu Znojemský VZP CUP se všichni sjedou v Podmolí u "Hospůdky u rybníka". Zde bude vše potřebné pro základní opravu kol nebo ošetření cyklistů. "Místo technické a první pomoci" bude letos k přístupno bezplatně. Tento projekt SELF SERVICE je provozován Cyklo klubem Znojmo od roku 2003 a ve znojemském regionu jich naleznete 30.

Tento den také proběhne den "otevřených dveří v 1. Mezinárodním cykloturistickém centru služeb a informací. Naleznete jej cca 25m od vstupu do plovárny Znojmona ul. Melkusova. Bude zde připraven program pro všechny věkové kategorie. K prohlídce budou lákat prostory s již nevyužitou technikou uskladnění vína, ale budete si moci vyzkoušet i elektrokola, koloběžky, pro děti zde bude skákací hrad. Samozřejmostí bude i domácí občerstvení.

Zpět na výpis aktualit

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.