Pozvánka na závod horských kol 26.5.2019 + upozornění ve změnách dopravy

Závod horských kol "Velká cena města Znojma" propukne již tuto neděli 26.5. od 8,00, kdy bude probíhat prezentace v dolním sále Znojemské Besedy. Závod je určen pro malé cyklisty v kategorii "Odrážedla", start z dolní části Masarykova náměstí v 9,30 i pro dospělé závodníky, kteří pojedou starým městem, minou řeku Dyji, vystoupají na Kraví horu, pojedou podél zahrádkářské kolonie k přehradě a Karolíninými sady vystoupají k Mikulášskému kostelu. Tento závod v kategorii dospělých je již čtvrtou akcí v sérii CZP CUP 2019.zavod


Pro diváky je nejatraktivnější část za Karolíninými sady pro svoji technickou a fyzickou náročnost. Dětské kategorie mají plánované vyhlášení v 10,45 a v 11,00 je start hlavního závodu na velkém okruhu. Závod bude zpestřen doprovodným programem.

Dopravní změny: v den závodu bude od 9,00 uzavřen vjezd na Masarykovo náměstí, ul. Velká Mikulášská a Mikulášské náměstí a od 10.30 hodin do cca 13.30 hodin i na celé trati. Omezení se týká především vjezdu do zahrádkářské kolonie přes ulice Koželužská a Pod Kraví horou.


Bude také omezen provoz turistického vláčku z Louckého kláštera v 10.45 a 12.30 budou tyto spoje z bezpečnostních důvodů zrušeny. Ostatní spoje bez omezení.

Zpět na výpis aktualit

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.