Městská plovárna Louka - koupaliště Znojmo(K02)

Melkusova 42/3062, 671 81 Znojmo, Telefon: 736 656 684, 515 210 582, plovarna-louka@quick.cz


Městská plovárna Louka - bazén a dvě lávkyMěstská plovárna Louka - zaměstnanciMěstská plovárna Louka - plážový volejbalMěstská plovárna Louka - plavčíciMěstská plovárna Louka - kondiční bazénMěstská plovárna Louka - kondiční bazénMěstská plovárna Louka - dětské brouzdalištěMěstská plovárna Louka - děti na nafukovacím míčiMěstská plovárna Louka Městská plovárna Louka - tobogánMěstská plovárna Louka - pohled z tobogánuMěstská plovárna Louka - pohled na menší bazénMěstská plovárna Louka - lávka přes bazénMěstská plovárna Louka - klouzačkaMěstská plovárna Louka - tobogán a klouzačka

Městskou plovárnu Louka najdete v atraktivním prostředí v blízkosti Louckého kláštera v jižní části města Znojma. Hlavní vstup je situován z ulice Melkusovy, tam je možné zaparkovat automobil nebo v oplocené části odstavit kolo.

Kapacita plovárny je 2450 návštěvníků. Můžete použít i Městskou autobusovou dopravu, a to linku č. 4 ve všední den nebo linku č. 6 o víkendu.

Plovárna je tvořena systémem bazénů v provedení z nerezového plechu, nezbytným technickým zázemím a vybavením pro návštěvníky a rozsáhlými travnatými odpočinkovými plochami. Součástí areálu jsou sportoviště – hřiště pro plážový volejbal, víceúčelové hřiště pro míčové hry, hřiště pro streetball, stoly pro stolní tenis, dětské hřiště s prolézačkami a pískovištěm.

Bazény

Bazény jsou přístupné pěti brodítky (se sprchami), které jsou stejně jako bazény vyrobeny z nerezového plechu. V okolí bazénů se nachází plocha s vodními fontánami, obsahující 40 trysek. Z hygienických důvodů je na dlážděné bazénové plato povolen vstup pouze v plavkách. Voda v bazénech je čistá a hygienicky nezávadná, cirkuluje nepřetržitě přes úpravny vody, je ohřívaná systémem solárních panelů a tepelných čerpadel na 26 °C.

Rekreační bazén:
o velikosti 50×25 m dosahuje hloubky1,8 m, (3,8 m v místě skokanských můstků) je vybaven třemi plaveckými dráhami (50 m), ostrovem s proudovým kanálem, vodní atrakcí a třemi skokanskými můstky (1–3 m)

Kondiční bazén:
o velikosti 25×21 m, hloubce 1,8 m a osmi závodními drahami

Bazén pro neplavce:
s rozměry 12×12 m, hloubkou 1 m a dojezdy skluzavek a tobogánu

Dětské brouzdaliště:
o průměru 10 m a hloubkou vody 15–25 cm

VSTUPNÉ


Kontaktní formulář
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
* takto označené položky je nutné vyplnit

Městská plovárna Louka
Melkusova 42/3062
671 81 Znojmo
správce: 515 210 580     
pokladna: 515 210 582, 736 656 684          
e-mail: plovarna-louka@quick.cz

http://www.plovarnalouka-znojmo.cz

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.