Hotely a hostely Vranov nad Dyjí a jeho okolí

Vranovsko dnes nabízí v kategorii hotely opravdu značný výběr pro zájemce o ubytování. Hotely několika katagorií najdete buď přímo v městečku Vranov nad Dyjí, nebo Bítov, ale dnes najdou zájemci o ubytování nejeden hotel i na pláži Vranovské přehrady. Vybavení hotelů i péče o rekreanty doznaly značně vysoké kvality. Hotely na Znojemsku pak uvedené kapacity ještě doplňují.
 
Lokalita
Typ zařízení

Řaditzobrazit na stránku

Úroveň ubytování
Hotel Club se nachází na malé obci Vranovská Ves.Leží na trase Praha – Znojmo - Vídeň, 20 km od státní hranice s Rakouskem.

Hotel Modrá Corona - ubytování Chmelnice

Oslnovice 181, Vranovská Přehrada - část zvaná Chmelnice, Telefon: 702 072 499, corona@atlas.cz
Úroveň ubytování
Rekreační středisko na břehu Vranovské přehrady v malebném místě zvaném Chmelnice vzniklo v roce 1952 jako podnikové rekreační středisko, které se postupem času změnilo na Hotel Modrá Corona (objekt bývalého Hotelu Modrá Laguna).

Hotel PREMIUM - ubytování Znojmo

Pražská 100, 669 02, Znojmo, Telefon: 515 224 595, recepce@premiumhotel.cz
Úroveň ubytování
Moderní hotel, otevřený v roce 2017 je vhodný pro firemní akce a pobyty pro rodiny s dětmi. Nabízí kvalitní wellness, školící prostory, moderně zařízené pokoje a skvělou gastronomii. Jedná se o ubytování vysoké kvality, která nemá ve Znojmě konkurenci.

Hotel Althanský palác - ubytování Znojmo

Horní náměstí 3, 669 02 Znojmo, Telefon: 731 441 090, info@althanskypalac.cz
Úroveň ubytování
V současné době Vám náš hotel nabízí k dispozici 22 vkusně zařízených pokojů s celkovou kapacitou 59 lůžek, z toho jeden pokoj je plně bezbariérový. Hotel je situován přímo v centru královského města Znojma, na jihozápadním okraji vinařské oblasti Morava.

Hotel Lahofer - ubytování Znojmo

Veselá 149/13, 669 02 Znojmo, Telefon: 515 220 323, hotel@lahofer.cz
Snažili jsme se při rekonstrukci domu jehož historie sahá do přelomu 13. a 14. století propojit kouzlo historické budovy s moderními prvky a komfortem století jednadvacátého.

Hotel Dukla - ubytování Znojmo

Holandská 30, Znojmo 671 81, Telefon: 515 227 239, blazicek@hotel-dukla.cz
Úroveň ubytování
Pro naše hosty jsou k dispozici kvalitně a nově vybavené pokoje zařízené v moderním stylu. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, disponují barevným televizorem a domácím telefonem.
Nabízíme: 2 x dvoulůžkový pokoj, 2 x třílůžkový pokoj, 2 x čtyřlůžkový dvoupokojový. V jednom pokoji manželská postel ve druhém postele oddělené. Celkem 18 lůžek.

BabyHotel Karolínka - ubytování Vranov nad Dyjí

Náměstí 55, Vranov nad Dyjí , Telefon: 777 886 206, info@babyhotelvranov.cz
Babyhotel Karolínka se nachází přímo v centru Vranova nad Dyjí. Jedná se o ubytování rodinného typu s důrazem na individuální potřeby zákazníků a jejich dětí.

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.