Chaty a chalupy Vranov nad Dyjí a okolí

Vranovská přehrada je věhlasná především velikým počtem rekreačních chat po celé délce jezera Vranovské přehrady. Rekreační chaty a chalupy už dávno neslouží k pobytu jen jejím majitelům. Naopak, majitelé chat dnes nabízejí ve svých výborně zařízených chatách levné ubytování všem zájemcům o tento typ rekreace. Předností tohoto typu ubytování je, že si zájemce může zvolit kteroukoliv část přehradního jezera, požaduje-li romantiku, či pohodlné koupání s pláží.
 
Lokalita
Typ zařízení

Řaditzobrazit na stránku

Vybavená chata v osadě u lesa v lokalitě Lančov (200m od Lančovsé zátoky Vranovské přehrady). K dispozici máte prostory na verandě, venkovní posezení s grilem Jamie Oliver, udírnu, ohniště, pískoviště pro děti i zatravěnou plochu (1000m²), kde se nachází

Rekreační areál chata Alenka - Štítary

Štítarský les 454, 671 02 Štítary, Telefon: +420601581856, chataalenka.vranov@seznam.cz
Rekreační areál Chata Alenka leží pouhých 200 m od Vranovské přehrady, v překrásné lokalitěŠtítarského lesa, v blízkosti Národního parku Podyjí. Chata nabízí ideální podmínky pro rodinnoudovolenou za velmi příznivé ceny!
Chata - letní byt - v blízkosti vody a písčitotravnaté pláže (300 m), u lesa v nádherné přírodě Jižní Moravy, s výhledem na zříceninu hradu Cornštejn a na přehradu.

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.