Chaty a chalupy Vranov nad Dyjí a okolí

Vranovská přehrada je věhlasná především velikým počtem rekreačních chat po celé délce jezera Vranovské přehrady. Rekreační chaty a chalupy už dávno neslouží k pobytu jen jejím majitelům. Naopak, majitelé chat dnes nabízejí ve svých výborně zařízených chatách levné ubytování všem zájemcům o tento typ rekreace. Předností tohoto typu ubytování je, že si zájemce může zvolit kteroukoliv část přehradního jezera, požaduje-li romantiku, či pohodlné koupání s pláží.
 
Lokalita
Typ zařízení

Řaditzobrazit na stránku

Chata U Starého Čerta - ubytování Starý Petřín

Starý Petřín (Jazovická zátoka), Telefon: 777 274 664, 
Chata se nachází v lese v horní části Vranovské přehrady zvané Farářka(Jazovická zátoka) cca 150m od vody. Ideální místo pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Chata Bítov-Horka 272 - ubytování Bítov-Horka

Bítov-Horka 272, Telefon: 777 255 787, 381 255 787, urban@refix.cz
Dřevěná chata na Vranovské přehradě v turistické lokalitě Bítov – Horka. Chata je zasazena do svahu v lese, v horní partii chatové osady, nedaleko od vyhlídky a restaurace Na špici.

Chata Bítov-Horka 273 - ubytování Bítov-Horka

Bítov-Horka 273, Telefon: 777 255 787, 381 255 787, urban@refix.cz
Zděná chata na Vranovské přehradě v turistické lokalitě Bítov – Horka. Chata je zasazena do svahu v lese, v horní partii chatové osady, nedaleko od vyhlídky a restaurace Na špici. Za chatou začíná les, vedle chaty příjemné posezení s ohništěm.
Velká prostorná dřevěná dvouchata na Vranovské přehradě, ve vyhledávané turistické lokalitě v blízkosti kempu Bítov, kde je i soustředěna veškerá zábava je vzdálená od břehu přehrady a pláže na koupání 180m.
Chata se nachází v atraktivní lokalitě Vranovská přehrada - Chmelnice (Haťák). Umístění chaty v první řadě přímo u vody a pláže na exklusivním místě, vhodné pro rodiny s dětmi, rybolov celoročně.

Chata na Vranovské přehradě - ubytování Chmelnice

chatová osada Chmelnice č.p. 208, Telefon: 736 273 102, m.buda@seznam.cz
Chata se nachází v bezprostřední blízkosti přehradní nádrže (50m od písečné pláže), v malebném údolí s výhledem na zříceninu hradu Cornštejn, v rekreační oblasti Chmelnice, jedné z nejlákavějších částí Vranovské přehrady.

Chatečka u rozdováděné veverky - ubytování Chmelnice

chatová osada Chmelnice, Telefon: 736 273 102, m.buda@seznam.cz
Chatečka pro 4-5 osob se nachází v klidném prostředí v chatové rekreační osadě Chmelnice jen 100 metrů od pláže Vranovské přehrady. V docházkové vzdálenosti 100m jsou restaurace, kde se konají pravidelně (asi 3x týdně) zábavy a večery s hudbou.
Nabízíme ubytování v chatě na Vranovské přehradě, v bezprostřední blízkosti kempu Bítov. Z chaty je přímo výhled na Vranovskou přehradu. Vzdálenost k vodě je cca 100 m. K dispozici je pro rekreanty na břehu přehrady pramice.

Chata Oslavanka - ubytování Bítov

Bítov - Kopaninky, Telefon: 533 386 067, 606 782 192, jv.ruzicka@volny.cz
Chata s kapacitou 26 lůžek leží na klidném slunném místě 100 metrů od vody. Na pokoji kompletně vybavená kuchyňská linka s ledničkou, WC a sprcha společné. Parkování u chaty zdarma.
Nabízíme k pronájmu rekreační chatu ve vyhledávané oblasti Bítov–Kopaninky. Chata se nachází asi 500m od obce a je zasazena do jižního svahu. V chatě je standardně k dispozici 6 lůžek ve 2 ložnicích a 2 rozkládací pohovky.

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.