Chaty a chalupy Vranov nad Dyjí a okolí

Vranovská přehrada je věhlasná především velikým počtem rekreačních chat po celé délce jezera Vranovské přehrady. Rekreační chaty a chalupy už dávno neslouží k pobytu jen jejím majitelům. Naopak, majitelé chat dnes nabízejí ve svých výborně zařízených chatách levné ubytování všem zájemcům o tento typ rekreace. Předností tohoto typu ubytování je, že si zájemce může zvolit kteroukoliv část přehradního jezera, požaduje-li romantiku, či pohodlné koupání s pláží.
 
Lokalita
Typ zařízení

Řaditzobrazit na stránku

Obec Podhradí nad Dyjí leží v Jevišovické pahorkatině, 30 km na Z od Znojma. K dispozici je ubytování v samostatném objektu v chatové oblasti na klidném místě v rekr. oblasti na neoploceném pozemku na břehu řeky Dyje.

Ubytování a stravování Hospoda U Švestků - ubytování Čížov

Markéta Chudová, Čížov 153, 671 02, Telefon: 515 291 045, 604 158 760, usvestku@volny.cz
Ubytování v nižších cenových relacích pro méně náročné turisty i cyklisty.Z každého koutu na vás zde dýchne příjemná rodinná atmosféra a domácí kuchyně vás dozajista nadchne.
Ubytování na Vranovské přehradě v Lančovské zátoce. 4-lůžkové pokoje s kuchyňským koutem (celkem 24 míst), vlastní parkoviště, ráj rybářů, loďky a koupání (loďka pro každý pokoj), trasy pro pěší i cykloturistiku, lesy a houbaření, volejbalové hřiště.
Chata má 2 apartmány pro 4 osoby s WC, sprchou a menším kuchyňským koutkem a terasou.

Chata Vranov - ubytování Štítary

Štítarský les 782, 671 02 Štítary , Telefon: 721 222 221, stolpa@kupujlevne.cz
Chata se nachází u Vranovské přehrady v chatové osadě Štítarský les, 5 minut chůze od hlavní pláže, centra veškerého dění.Chata prošla v letech 2009/2010 rekonstrukcí interiérů.
V malé obci jménem Lubnice, přímo u řeky Želetavky se nachází zcela zrekonstruovaná chalupa, která nabízí příjemné ubytování pro všechny věkové kategorie.
Rekreační chata MODRÁ se nachází na břehu Vranovské přehrady, což umožňuje rodinnou rekreaci pro milovníky koupání, vodních sportů, houbaření i rybaření. Chata je položena přímo na hlavním jezeře vranovské nádrže.
Novostavba dřevěné chaty se nachází u Vranovské přehrady v Lančovské zátoce, v katastrálním území obce LANČOV, cca 100 metrů od vody. Dostavěna byla na začátku roku 2011.

Chata Fatymka - ubytování Bítov

Bítov - Kopaninky , Telefon: 723 693 455, mipli@seznam.cz
Chata Fatymka - se nachází v klidné chatové oblasti u Vranovské přehrady, v oblíbené rekreační lokalitě Bítov - Kopaninky. Chata stojí v lese, s možností dobrého příjezdu automobily až k chatě (zhruba 150 m od silnice).

Rybářský srub - ubytování Lančov

Lančov, Telefon: 725 851 468, 
Srub s moderní koupelnou se sprch. koutem, WC. V obývacim pokoji, jsou krbová kamna, LCD TV se satelitním příjmem, kuchyňská linka (vestavěná trouba, sklokeramická varná deska, pračka, pultový mrazák).

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.