Chaty EZO - ubytování Vranovská pláž(CH09)

Vranovská pláž, Telefon: 603 979 692, 723 150 148, 731 483 743 , znojmomorava@seznam.cz


Chaty EZO - chata z venkuChaty EZO - chata ze zadní stranyChaty EZO - patrová postel a dvě jednolůžkaChaty EZO - patrová postelChaty EZO - pohled do chatkyChaty EZO - pohled do kuchyňky
Turistický region:Vranovská přehrada

Chaty Ezo jsou v blízkosti hlavní vranovské pláže, v klidné lokalitě. Jsou v blízkosti vody , ve druhé řadě nad přehradou. Ve vzdálenosti 50 metrů se nachází Penzion u jezera, kde se výborně můžete navečeřet či naobědvat.

Nakoupit si základní potraviny a pečivo můžete v blízké pultové prodejně pana Sobola. Jinak si můžete zajít do restaurací a obchodů na hlavní vranovské pláži u Campu Pláž. V blízkosti je vojenská zotavovna , kde si můžete zahrát minigolf, tenis, volejbal. Nebo můžete využít výřivku a masáže. V týdnu zde hraje kapela k tanci a poslechu. Také je zde půjčovna lodiček a šlapadel. V Campu Pláž je Vám za poplatek k dispozici tobogán, vodní trampolína, loutkové divadélko a letní kino. Také zde hraje téměř každý večer v některé z mnoha restaurací kapela k tanci a poslechu. Nově je zde otevřen lanový park.

Chaty EZO jsou prostorné chaty v pěkné přírodě s dostatečnou plochou kolem chat. Jsou zde ruské kuželky a ohniště. Za chatou je menší hřiště na volejbal. Autem se dá dojet až k chatám a zaparkovat zde. Za pěkného počasí vyjedete k chatám spodní cestou. Pokud je deštivo je lepší využít cestu horní.

Chaty mají dva čtyřlůžkové pokoje a prosklenou verandu s kuchyňkou.Před verandou je prostorná terasa s posezením s plastovým nábytkem. Kuchyně je vybavena zákl. nádobím, má dvoupl. plyn. vařič, rychlovarku a dále je v chatě mikrovlnka a lednice.K chatě náleží splachovací WC. Sprch. koutek je společný pro obě chaty a slouží k menšímu přisprchování, z důvodu omezené kapacity jímky.

Cena za celou chatu na týden pro 4 osoby..... 6 500,- Kč
Cena za celou chatu na tyden pro 8 osob........8 800,- Kč

Cena je konečná včetně energii.

Ručníky, povlečení, houbičky na nádobí, jar a toaletní papír nutné vzít s sebou vlastní.

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Chaty EZO
Vranovská pláž
Tel.: 603 979 692, 723 150 148, 731 483 743   
Email: znojmomorava@seznam.cz
Web: http://www.ubytovani.znojemsko.com/

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.