Chatová osada U Lesa - ubytování Vranovská přehrada(CH07)

Vranovská přehrada - pláž, 671 03 Vranov nad Dyjí, Telefon: 603 238 055, info@svorea.cz


Chatová osada U Lesa - kuchyňChatová osada U Lesa - umývárnaChatová osada U Lesa - pískovištěChatová osada U Lesa - lednička, stolek, odpadkový košChatová osada U Lesa - ohništěChatová osada U Lesa - ping pong, dětské hřištěChatová osada U Lesa - pískoviště pro dětiChatová osada U Lesa - postele v podkroví chatkyChatová osada U Lesa - sportovní areálChatová osada U Lesa - posezení před chatkouChatová osada U Lesa - pohled na chatkyChatová osada U Lesa - chatkaChatová osada U Lesa - ložniceChatová osada U Lesa - kuchyň se stolemChatová osada U Lesa - sociální zařízení
Turistický region:Vranovská přehrada

Chaty jsou umístěny nedaleko hlavní Vranovské pláže na v klidném prostředí na kraji lesa. Pláž, a tudíž i vodní radovánky, jsou odsud jen 300 m. Toto místo je ideální pro strávení jak pobytové rodinné rekreace, tak pro sportovně založené klienty, pro které je zde připraveno mnoho turistických tras do překrásného okolí Vranovské přehrady s návštěvou nedalekého vranovského zámku. Chaty jsou mimo hlavní turistickou sezonu vhodné pro školní výlety, rybáře a v neposlední řadě i jako místo setkání přátel a různých firemních i soukromých akcí.
Celý chatový areál se nachází těsně nad hlavní pláží v borovém lese.
Je oplocený a nabízí naprosté soukromí pro ubytované. V areálu je k dispozici celkem 15 chat od dvoulůžkových až po pětilůžkové a jedna apartmánová chata pro pět osob. Parkování automobilů je zdarma a je situováno uvnitř areálu, do kterého vás navedou informační cedule. Většina chat je dvoupatrových s venkovním posezením pod krytou pergolou.

Chaty - vybavení:

Apartmánová chata – zásuvky 220 V, osvětlení, lůžka, lůžkoviny, skříň na šaty, stolek, židle, lednička s mrazáčkem, komplet zařízená kuchyňka s el. vařičem, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí, rádio, TV, SAT, sprcha, WC, venkovní posezení.

Ostatní chaty – 2–5lůžkové – zásuvka 220 V, osvětlení, lůžka, lůžkoviny, skříň na šaty, stolek, židle, lednička s mrazáčkem, vařič, rychlovarná konvice, základní nádobí, venkovní posezení, WC a sprchy jsou zdarma společné v areálu.

K celkovému vybavení areálu patří vlastní parkoviště, dvě otevřená ohniště, udírna, 3× zahradní gril, ruské kuželky, hřiště pro petánque, stolní tenis, badminton, softtenis, dětský koutek s pískovištěm, lanový park, společenská místnost s televizí, SAT, zapůjčení různých společenských her, úschovna kol, prodej omezeného množství sortimentu alko a nealko nápojů a cykloturistických map.

Ubytování v bungalovech

CENÍK

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Chatová osada U Lesa
Vranovská přehrada - pláž
671 03 Vranov nad Dyjí
Tel.: 603 238 055     
Fax 568 408 180
Email: info@svorea.cz
Web: www.svorea.cz/chatova-osada-u-lesa/

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.